Звітній концерт ансамблю естрадно-класичного танцю "Лілея"

Крізь роки, крізь спогади до нових перемог!

16 квітня 2018 року відбувся традиційний звітній концерт на два відділення талановитого, яскравого й відомого в Україні та за її межами Народного художнього колективу ансамблю естрадно-класичного танцю «Лілея» Палацу дітей та юнацтва Печерського району м. Києва.

Глядачам цього весняного концерту по-справжньому пощастило. На сцені Київського академічного театру юного глядача на Липках відбулась справжня феєрія танцю й мистецтва перевтілення. Більше ніж 300 виконавців, 25 хореографічних постановок відомих в Україні та за кордоном балетмейстерів з натхненням та на високому професійному рівні було представлено колективом ансамблю «Лілея». 

Засновником та беззмінним керівником «Лілеї» є Заслужений працівник культури України Наталія Кузьменко, яка з року в рік вкладає свій фантастичний творчий потенціал у вихованців колективу. Але величезний успіх ансамблю був би не можливий без натхненної праці дев’яти керівників гуртків, п’ять з яких – випускники ансамблю, шести акомпаніаторів та  двох балетмейстерів найвищого професійного рівня.

В програмі концерту було представлено незабутні хореографічні постановки «Весняна феєрія» та «Жабенята» (постановка С. Хоменко), «Долоньки» (постановка Ю. Матвєєвої) у виконанні молодшого складу ансамблю та майстерно виконані «Натхнення», «Половецькі пляски» (постановка В. Матвієнка); «Дикі танці» та «Спалах» (постановка О. Чемікоза); «Собор кохання», «Лібертанго», «Червона калина» (постановка Заслуженого артиста України А. Рубіної) у виконанні старшого концертного складу . В ролі ведучої концерту була чарівна директор Палацу дітей та юнацтва Печерського району Компанець Олена.

А як нагорода – нескінченні оплески вдячних глядачів, море квітів, щирі вигуки «Браво!».

 

 

 

 

Автор: Рувинська І.Ю.