Новини

16 лютого вся Україна відзначила День єднання. Свято, яке має згуртувати українців і показати, що ми - єдиний народ. Дружній колектив Палацу дітей та Юнацтва приєднались до всеукраїнського флешмобу та заспівав гімн України о 10:00 біля Київської міської державної адміністрації разом з Департаментом освіти і науки Києва
22 січня вся Україна відзначає День Соборності, на передодні цього свята серед освітніх закладів Печерського району було проведено конкурс відеоробіт «Моя соборна Україна». У цьому конкурсі учасники пояснювали що ж для них особисто означає поняття "соборність". Членами журі було розглянуто всі 16 відеоробіт, які були подані на конкурс.
15 грудня напередодні світлого доброго свята Дня Святого Миколая в Палаці дітей та юнацтва Печерського району відбувалась справжня казка! Відразу біля входу Юні гості  приєднувались до гри та повністю занурювались у дивовижний настрій дійства. Разом з чарівними ельфами-помічниками створювали новорічні сувеніри.
Щоб повірити в добро, треба творить його!.. Вже традиційно, напередодні Свята Миколая, в нашому Палаці проходить благодійний ярмарок.  Як завжди пропонувались нашим гостям зроблені з любов'ю та від щирого серця hand made вироби та смаколики від наших чарівниць-керівниць гуртків та талановитих вихованців.
20 жовтня відбувся районий етап інтелектуальної гри "ЮНІОР". Участь взяли 10 команд від 10 закладів освіти Печерського району.
20 жовтня відбувся районий етап інтелектуальної гри "ЮНІОР". Участь взяли 10 команд від 10 закладів освіти Печерського району.
Зі святом, дорогі колеги-позашкільники!
Вітаємо з початком нового навчального року! Хай він буде продуктивним , сповнений нових надбань та неймовірних вражень! Дружна родина Палацу дітей та юнацтва Печерського району запрошує приєднатися до нас! Розпізнати та розвинути свої таланти, придбати нових друзів, отримати новий досвід, безліч позитивних емоцій та спілкування – це все можна отримати у нас! Чекаємо!