Новини

Щорічно в останню неділю травня столиця святкує День Києва. Цими вихідними місто відзначало подвійне свято: 29 травня - День столиці і 30 травня - День Києва 2021.
В умовах боротьби із пандемією та активних протиепідемічних заходів, адміністрацію нашого закладу вирішила не порушувати традицію та все ж  провести конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка.
З нагоди відзначання 150 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки працівниками Палацу дітей та юнацтва Печерського району був проведений конкурс читців поезі
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної сотні. Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.  Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях... Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!
З 08.01. - по 24.01. гуртки Палацу дітей та юнацтва Печерського району працюють дистанційно, згідно затвердженних розкладів. Більш детальну інформацію ви можете отримати у своїх керівників або за телефоном (044)-235-11-33
Напередодні Миколая наших вихоіванців зустрічали казкові герої, розважали майстер-класами, іграми та конкурсами... І кожен обов'зково отримав подаруночок!!!
Цьогоріч Палац дітей та юнацтва Печерського району м. Києва
ЩОБ ПОВІРИТИ В ДОБРО, ТРЕБА ПОЧАТИ ТВОРИТИ ЙОГО!
Канікули - це час, в який можна спробувати нове хобі, присвятити зустрічам з друзями,  разом взяти участь у квесті або інтелект турнірі. І все це ми з радістю зробимо для вихованців у нашому Палаці! Під час осінніх канікул (з 21.10 по 28.10) на вас чекають: - 23.10 і 30.10 майтер класи від керівників гуртків Палацу - 27.10 онлайн - турнір "Юніор"  
  Дуже насиченим виявився для нас початок жовтня!  Кропітка робота з виготовлення символічних подарунків для наших захісників та збір посилки із смаколиками та привітаннями сучасним козакам.  Зйомка відеопривітання зі святом від вихованців палацу. ( https://youtu.be/0DOUeAwh5ro )
Звітуємо за 2019-2020 навчальний рік.В складних умовах подолання епедімії продовжуємо працювати і завершуємо навчальний рік. До вашої уваги короткий звіт про роботу гуртків палацу у цьому навчальному році