Новини

Зі святом, дорогі колеги-позашкільники!
Вітаємо з початком нового навчального року! Хай він буде продуктивним , сповнений нових надбань та неймовірних вражень! Дружна родина Палацу дітей та юнацтва Печерського району запрошує приєднатися до нас! Розпізнати та розвинути свої таланти, придбати нових друзів, отримати новий досвід, безліч позитивних емоцій та спілкування – це все можна отримати у нас! Чекаємо!
Наприкінці серпня українці в усьому світі урочисто відзначили 30-ту річницю відновлення незалежності України. Дружній колектив Палацу дітей та юнацтва Печерського району із задоволенням приєднався до привітань та урочистих заходів:
Щорічно в останню неділю травня столиця святкує День Києва. Цими вихідними місто відзначало подвійне свято: 29 травня - День столиці і 30 травня - День Києва 2021.
В умовах боротьби із пандемією та активних протиепідемічних заходів, адміністрацію нашого закладу вирішила не порушувати традицію та все ж  провести конкурс читців поезії Т.Г. Шевченка.
З нагоди відзначання 150 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки працівниками Палацу дітей та юнацтва Печерського району був проведений конкурс читців поезі
20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної сотні. Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.  Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях... Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!
З 08.01. - по 24.01. гуртки Палацу дітей та юнацтва Печерського району працюють дистанційно, згідно затвердженних розкладів. Більш детальну інформацію ви можете отримати у своїх керівників або за телефоном (044)-235-11-33
Напередодні Миколая наших вихоіванців зустрічали казкові герої, розважали майстер-класами, іграми та конкурсами... І кожен обов'зково отримав подаруночок!!!
Цьогоріч Палац дітей та юнацтва Печерського району м. Києва
ЩОБ ПОВІРИТИ В ДОБРО, ТРЕБА ПОЧАТИ ТВОРИТИ ЙОГО!