XII Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни». Аліса Шептицька ДИПЛОМ Лауреата I ступеня

Протягом 15–19 листопада 2017 року за підтримкою МІНІСТЕРСТВА КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ, НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ, під патронатом Народного артиста України, Героя України, видатного композитора Євгена Станковича у Києві відбулася XII Всеукраїнська музична олімпіада «Голос Країни».
 За статистикою, до цього масштабного музичного форуму приїхало 685 учасників з 195 навчальних закладів 106 населених пунктів 24 областей  України, у  загальнокомандному заліку змагалися 335 педагогів.
   Склад журі Олімпіади було зформовано з провідних викладачів середніх і вищих навчальних закладів музичної освіти Міністерства культури і Міністерства освіти України, відомих композиторів, диригентів, виконавців, музикознавців, музичних діячів, заслужених та народних артистів. ( https://holoskrainy.ua/uk/jury/)
   В Концертній залі Націона́льної спі́лки компози́торів України (Пушкінська 32) проходили конкурсні виступи у  номінації "Сольний академічний спів з оркестром". 
   Перемогу, ДИПЛОМ Лауреата I ступеня, на престижному конкурсі виборола  Аліса Шептицька (9 років), вихованка дитячого вокального колективу "Viva la musica" ПДЮ Печерського району міста Києва.
     Викладач Аліси, Смага Лариса Олександрівна, керівник дитячого хору "Viva la musica", концертмейстер Козаченко Таїсія Олександрівна, Палац дітей та юнацтва Печерського району м. Києва, нагороджені Дипломами за вагомий внесок у професійну музичну освіту і високий рівень підготовки учасників Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни».
   Аліса Шептицька займалася сольним та ансамблевим співом у колективі  з 4,5 років та була неодноразово переможцем всеукраїнських і міжнародних конкурсів. Але вона  дійсно мріяла співати з оркестром! На "Голосі країни" Алісі пощастило виконати Арію Лауретти "O mio babbino caro" Джакомо Пуччіні з чудовим оркестром "Київська камерата" під керівництвом головного диригента маестро Матюхіна Валерія Олександровича, Народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтв України, Лауреатуа Національної премії України імені Т. Г. Шевченка.
  Вітаємо Алісу Шептицьку із вдалими та натхненними виступами та перемогою, бажаємо успіхів у подальших творчих звершеннях!
  Щиро вдячні за найвищий рівень професіоналізму, людяності, чуйності, чемності маестро Матюхіну Валерію Олександровичу, за чудовий супровід та підтримку високопрофесійним музикантам його оркестру!!! (Особливою нагородою для Аліси, її викладача та рідних, було чути аплодисменти членів оркестру після її виконання арії на репетиціях)