Виїзд лідерів шкільного самоврядування до МДЦ "Артек"

26 - 28 грудня у Міжнародному дитячому центрі «Артек» відбувся національно-патріотичний форум  лідерів учнівського самоврядування закладів освіти Києва "Україна - це ми!".

Перший день форуму розпочався з обіймів та урочистого відкриття , яке підготував Шевченківський район. Кожна районна рада підготувала виступ, на якому представляла себе. Печерська елітна рада лідерів своїм номером запалили .Також протягом першого дня лідери мали нагоду ознайомитись та пограти у настільну гру "100 років боротьби. Українська революція 1917-1921" та застосувати свої знання з історії у історико-краєзнавчому квесті «Пізнай свій край - пізнай себе». Така гра виявилася цікавою та особливо корисною для тих, кто буде здавати ЗНО з історії у наступному році. Увечері на нас чекали майстер-класи з ораторського мистецтва та журналістики ,які збагатили досвід кожного лідера. Ну а день завершився дискотекою від Дарницького району. 

Другий день зборів розпочався зі зарядки від Деснянського району. Потім на нас чекали 6 локацій з різними майстер-класами та порадами від неймовірних, позитивних і активних студентів Української академії лідерства. Увечері Печерська елітна рада лідерів мала честь стати організаторами заходу «Україна колядує». Ми провели свято у тематиці твору Миколи Гоголя «Ніч перед Різдвом». Оксана, Вакула, Чорт, Солоха, Чуб-всі ці герої занурили присутніх у неймовірну святкову атмосферу . Кожен район підготував номер під  українську новорічну пісню чи колядку. А потім ми  знімали новорічний флешмоб від Подільського району. По традиції вечір закінчився дискотекою.

Третій день став фінальним. На жаль,часу залишилося мало. Лідери  Голосієвського району провели квест «Лідерський експресс-2018». А потім вся учнівська ліга Києва взяла участь у настановній сесії школи відповідального лідерства «Що робити далі…?»... І , звичайно, на нас чекало закриття виїзду від Солом’янського району. 

Для багатьох лідерів Печерського району цей виїзд був не першим, але особливим ,так як він останній для них. Ми підготували драйвовий номер «Добрий ранок Україна». На закриття до нас приєдналося багато випускників з різних районів міста. Без гімну учнівської ліги Києва та пісні «Слово лідер»  не відбувся жоден захід. Приємними сюрпризами на закриття стали пісні, а саме спільний виступ від президента Шевченківського району Мітрахової Антоніни та віце-президента Печерського району Смоли Кирила з піснею «Забери» і номер від всіх президентів районів з піснею, яку вони написали самостійно спеціально для форуму .

Ми стали не просто командою однодумців, а родиною. Справжньою печерською родиною.  Цей виїзд згортував нас, він подарував неймовірні емоції, нових друзів. А головне, він запалив вогник лідера в кожному з нас ще щільніше. Печерськ- ви неймовірні. Кожен з вас це особистість з великої літери і жодна міра не може виміряти кохання до вас. Ми хочемо подякувати нашим кураторам, які надихають нас, які дарують нам тепло та сповнюють енергією. Завдяки вам ми тут, ми сім’я, ми лідерами. Ви-це наш приклад. Ми безмежно вас любимо.

Анастасія Жиц. Президент Печерської елітної ради лідерів. Гімназія №117 ім. Лесі Українки