"Буду жити! Геть думи сумні!"

З нагоди відзначання 150 річниці від дня народження видатної української поетеси Лесі Українки працівниками Палацу дітей та юнацтва Печерського району був проведений конкурс читців поезії серед учнів закладів загальної середньої освіти Печерського району. У зв’язку з карантинними обмеженнями організаційний комітет вирішив проводити конкурс в онлайн форматі. Учасники надсилали відео роботи в яких вони декламували вірші авторства української майстрині слова. А для розвитку творчих здібностей учнів була додана номінація «Декламування авторських віршів учасників присвячених Лесі Українці» для участі, в якій учні подавали роботи з читанням віршів власного авторства. 

24 березня 2021 року відбулось засідання членів журі, під час якого вони розглянули всі 76 робіт. Вони були приємно вражені двома дуетними виконаннями з елементами театралізації. Журі справедливо оцінили майстерність декламування віршів усіх 78 учасників та розподілили призові місця.

Дякуємо нашим колегам з 17 шкіл Печерського району, адже вони надихали учасників та підтримували їх, допомагали з вибором віршів та постановкою голосу. 

З результатами конкурсу Ви можете ознайомитись на сторінці ПДЮ у Facebook за посиланням  https://www.facebook.com/pdupechersk