В столиці формується новий окремий стрілецький батальйон в місті Києві

З кожним днем героїчного опору російській навалі Україна змінює ставлення до себе і дивує світ. Щодня, щохвилини захисники, волонтери та громадяни продовжують виборювати перемогу нашої держави.

Україна потребує захисників рідного краю, які готові дати відсіч ворогові. Кожен, хто може долучитися до боротьби з окупантами, повинен це робити!

Печерський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки продовжує прийом патріотично налаштованих та вмотивованих громадян – Захисників України для формування Окремого стрілецького батальйону в місті Києві.

Запрошуємо військовозобов’язаних громадян України віком від 18 до 60 років, які проживають на Печерську та перебувають на військовому обліку, внутрішньо переміщених осіб, або тимчасово мешкають на території нашого району приєднатися до лав стрілецького батальйону ЗСУ.

Всіх, хто прагне наблизити перемогу та приєднатися до лав стрілецького батальйону Збройних Сил України, чекають за адресою: вул. Петра Болбочана,1; тел: 044 285 0350.